روش استفاده از اسپات پلیر

برای مشاهده محصولاتی که در اپلیکیشن اسپات پلیر قرار می‌گیرند، باید این نرم افزار را روی دستگاه موردنظر نصب کنید. این محصولات روی دو دستگاه ویندوز یا مک و اندروید قابل استفاده هستند.

 

لینک دانلود نرم افزار

برای نصب و دانلود اسپات پلیر روی اینجا کلیک و متناسب با سیستم عامل خود اقدام به دانلود برنامه کنید.

 

وارد کردن کلید لایسنس در نرم افزار اسپات پلیر

در ابتدا نرم افزار اسپات پلیر را باز کنید. اگر اولین بار است که از این برنامه استفاده می‌کنید در کادر مشخص شده، کلید لایسنس دوره ای که خریداری کرده اید را وارد کنید و تایید را بزنید.

اگر دوره‌های دیگری در اسپات پلیر دارید و می‌خواهید محصول جدیدی اضافه کنید کافی است دکمه + در بالای نرم افراز را بزنید و کلید لایسنسی که کپی کرده‌اید وارد کنید و تایید را بزنید.

در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا در هنگام وارد کردن کلید لایسنس می‌توانید علت آن را در اینجا پیدا کنید.

 

تنظیمات نرم افزار اسپات پلیر

برای آنکه با تنظیمات نرم افزار اسپات پلیر آشنا شوید و مواردی مانند تنظیمات کلی، دانلود شبانه، تنظیمات شبکه، تنظیمات تصویر، تنظیمات صدا و ریست برنامه را بدانید روی اینجا کلیک کنید.

 

مشاهده آفلاین دوره‌ها

برای آنکه بتوانید محصولات و دوره‌های خود را بدون اینترنت و به صورت آفلاین تماشا کنید نیاز است تا یک بار آنها را درون برنامه دانلود کنید. سپس می‌توانید برای دفعات بعد آن ها را به‌صورت آفلاین مشاهده کنید. برای انجام این کار روی اینجا کلیک کنید.

 

خطا هنگام پخش جلسات

اگر با خطایی مشابه «لطفا برنامه … با شناسه … را بسته و مجدد دوره را باز کنید.» روبه‌رو شدید، کافی است تا گزینه تسک منیجر را بزنید، سپس برنامه گفته شده را انتخاب و دکمه End Task را انتخاب کنید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره محصولات خریداری شده از سایت آکادمی وفابخش، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و در صورت مواجه با هرگونه خطا یا مشکل خاص به اینجا مراجعه کنید.